День юриста в Україні 2016: красиві і стильні листівки

День юриста в Україні 2016: красиві і стильні листівки

У жовтні не тільки церковні свята мають велику важливість. У числі професійних свят, які широко відзначаються в Україні, є День юриста.

Оскільки представників цієї професії в нашій країні дуже багато, це свято також дуже популярний. Тому ми вирішили приділити увагу Дню юриста в Україні 2016, а також привітань і листівок з цього приводу. Не пропустіть на Modista.

День юриста з’явився в календарі України за Указом Президента № 1022/97 від 16 вересня 1997 року. Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. День юриста в 2016 відзначається 8 жовтня. Не секрет, що свято День юриста отримує додаткову актуальність на увазі соціально-політичних подій в Україні.

Експерти говорять про те, що в період формування української держави суспільству потрібні кваліфіковані юристи, які розбираються в законодавстві і шанують букву закону. Тому, з огляду на важливість свята, далі читайте про привітання з Днем юриста, а також з Днем юриста картинки.

Листівки з Днем юриста

Також рекомендуємо зберегти собі з Днем юриста картинки, які можна відправити в повідомленні в соцмережах або зробити гарний пост, присвячений цьому професійному святу. У будь-якому випадку картинки з Днем юриста допоможуть створити святкову атмосферу.

картинки день юриста

день юриста картинки

листівки день юриста

картинки день юриста

день юриста картинки

день юриста поздоровлення

з днем юриста картинки

привітання з днем юриста прикольні

день юриста картинки

Тепер ви озброєні привітаннями та листівками до Дня юриста. Не забудьте привітати знайомих з їх професійним днем!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.