МОДНІ ПРИНТИ СЕЗОНУ ВЕСНА-ЛІТО 2017


1. Смужка 

Як і в минулому сезоні, смужка не здає своїх позицій і без перебільшення стає найпопулярнішим принтом на всіх весняно-літніх показах минулих модних тижнів. Між тим цього літа дизайнери поспішають нагадати, що теплий сезон – це час чистих і соковитих фарб, а тому – впевнене «ні» нудному чорно-білому монохрому і чітке «так» яскравим малюнкам, що нагадує веселку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Спокуслива Ірина Шейк в новій рекламній кампанії для La Clover

2. Піжамний стиль

По суті, ми говоримо про ту ж смужку, яка, однак, у поєднанні з переважно пастельними кольорами і фасонами oversize стає тонше і блідіше, створюючи повне відчуття того, що вранці ви не вважали за потрібне вилазити зі своєї піжами.

3. Квіти

Що ж, досить передбачуваний для теплого сезону, але від цього не менш улюблений тренд. Дизайнери безумовно згодні один з одним у тому, що влітку в кожній з нас прокидається прародителька Єва, а тому легкі образи, «обсипані» тисячами квітучих бутонів, повинні бути у всіх жіночих шафах.

4. Клітка гінген, шотландка і «Принц Уельський»

Прямо з показів FW 16/17 до нас поспішає повернутися клітка, причому в її трьох найвідоміших варіаціях: гінген (або віші), шотландська клітка і класична «Принц Уельський». Ось тільки останній по-справжньому класичним можна назвати, мабуть, лише у виконанні Simone Rocha і Louis Vuitton. В іншому ж дизайнери віддали перевагу розкривати можливості цих нерозлучних принтів і завжди змагаються між собою для вибухового і яскравого літа.

5. Горошок

Горошок – ідеальний принт для літа, здатний додати нотку кокетства і легковажності навіть в найбільш суворий образ. Не дивно, що цей тренд завжди заявляє про себе саме на весняно-літніх показах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Ніжна Міранда Керр в елегантному вбранні Zimmermann 📷

6. Звіриний принт 

Анімалістичний принт поспішає перебратися до нас з холодного FW 16/17 і влаштувати в літньому гардеробі справжні джунглі. Цього літа однієї крові з нами стануть леопарди, тигри і, звичайно ж, змії.

7. Геометрія

Геометрія покликана врівноважити і впорядкувати наше життя, але у моди на її рахунок зовсім інші плани. Цього літа геометричний принт виразно ознаменує собою хаос досконалого, поставши в вигляді змішаних фігур і зухвалого колорблокінга.

8. Камуфляж

Спочатку створений для того, щоб сховатися від погляду ворога і захистити тіло від куль, в нашому випадку камуфляж покликаний приховати від всіх нашу м’якість і жіночність і налякати оточуючих нашою силою. Це не самий очевидний тренд, але все ж не включити його в наш список ми не могли: надто він гарний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.