ЯК ДОСЯГНУТИ ІДЕАЛЬНОЇ ФОРМИ БРІВ


Якщо очі – дзеркало душі, то брови – його обрамлення. Незважаючи на те, що в останні пару років саме ціій частині обличчя приділяється величезна увага, деякі дівчата продовжують гнути свою лінію: вони або вищипують свої брови в ниточку (привіт, 90-і!), або зовсім видаляють їх і домальовують (або роблять татуаж).

Спосіб, яким потрібно коригувати брови, цілком залежить від форми вашого обличчя. Незважаючи на «популярність» широких брів, ця форма, на жаль, може не підійти саме вам. Так що шлях до ідеальної форми брів — експерименти. Як визначити форму брів? Коли ви робите корекцію, потрібно враховувати кілька простих правил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  ЯК ЗРОБИТИ КОРЕКЦІЮ БРІВ: ВИБИРАЄМО ФОРМУ

✨ДОВЖИНА
Щоб її визначити, скористайтеся допомогою олівця. Прикладіть його до бічної поверхні носа прямо — він вкаже на точку, від якої повинна починатися брова. Потім направте олівець по діагоналі від ніздрі до зовнішнього кінчика очі, і він вкаже на другу крайню точку – там, де брова повинна закінчуватися.

✨ШИРИНА
На жаль, це той параметр, який дається кожному індивідуально при народженні. Як вже було сказано, в моді – широкі брови. Щоб визначити, яка ширина підійде саме вам, зробіть наступне. Дуже тонкі брови можна домалювати, занадто широкі — зафарбувати олівцем тілесного кольору. Таким тестовим способом без радикальних змін можна приміряти різну ширину. Як загальне правило – брова повинна бути ширше біля основи і звужуватися до кінчика.

✨ВИГИН
Як і ширина, ця ознака теж індивідуальна. У когось брови «будиночком», у когось- прямі. Класичною вважається форма арки, коли в певний момент брова, піднімаючись, досягає свого піку, а потім опускається назад. Визначитися з цим піком допоможе той же олівець. Направте його від ніздрі до брови через зіницю. Кінчик олівця, з’єднуючись з бровою, і вкаже на вищу її точку. Якщо вона у вас виявляється далека від ідеалу, її можна трохи скорегувати, наприклад, прибравши непотрібні волоски або домалювавши брову. Однак занадто не захоплюйтеся! Всі надмірні «художества» завжди помітні і виглядають не дуже красиво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Виробник ні при чому: 5 причин, чому твій тональний крем тобі не підходить

Якщо ви боїтеся займатися всіма «вимірювальними» процедурами самостійно, варто піти в салон. Крім того, різні косметичні марки мають у своєму розпорядженні так звані brow-bars, де фахівець допоможе з формою і корекцією і заодно відразу порадить декоративні засоби. Головне правило: відразу гранично чітко поясніть своє побажання! Якщо що, брови, звичайно, відростуть, але це буде довгий і болісний процес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.