ЯК ЗБЕРЕГТИ КРАСУ РУК?


💋АКУРАТНІШЕ З МИЛОМ І ГЕЛЯМИ ДЛЯ МИТТЯ РУК

Гігієна – це дуже важливо, але саме мило і агресивні ПАВи в складі гелів для миття рук моментально пересушують шкіру. Більш щадний режим для шкіри рук можна створити якщо:

  • використовувати м’які миючі засоби (наприклад, дитячі шампуні або гелі для миття, в яких миюча формула менш агресивна)
  • промокати шкіру паперовими рушниками, уникаючи сушіння під гарячим феном
  • у громадських місцях використовувати санітайзери (гелі на основі спирту), які треба наносити на долоні і подушечки пальців, уникаючи тильної сторони
  • носити з собою щільний крем, який наносити на тильну сторону (уникаючи долонь) після кожного миття.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Як одягатися, щоб вийти заміж: поради стиліста

💋БУДЬ-ЯКІ СПРАВИ ПО ГОСПОДАРСТВУ — ТІЛЬКИ В ЗАХИСНИХ РУКАВИЧКАХ

Не економте на рукавичках і привчіть себе мити посуд, прати (якщо ви перете вручну) і робити будь-яке вологе прибирання тільки в них. У хороших рукавичок буде тканинний прошарок всередині, який захистить шкіру від тертя гумою. Будь-які роботи по саду і взагалі будь-який контакт з брудом або побутовою хімією – тільки в рукавичках.

До речі, до носіння рукавичок взагалі варто бути більш уважним, не дарма наші прабабусі, цінували красу рук, носили цей аксесуар круглий рік. Рукавички захищають не тільки від холоду і вітру взимку, але і від сонячної радіації влітку.

💋ПРАВИЛЬНИЙ КРЕМ ДЛЯ РУК, ТОЧНІШЕ 2 КРЕМИ

Вам потрібно два різних засоби – денний крем, який ви будете наносити на шкіру зап’ястя і рук (тильну сторону) кілька разів протягом дня (після миття), і нічний крем або баттер, який наноситься ввечері і за ніч відновлює шкіру.

Для денного крему важливо, щоб у нього була щільна текстура із захисними восками в складі і щоб при цьому він швидко вбирався, для нічного крему важливо наявність відновлюючих компонентів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Нижня білизна: 11 помилок, які ти здійснюєш

💋МАСКА ДЛЯ РУК

Так, шкіра рук теж потребує інтенсивного догляду. У холодні місяці, коли руки особливо страждають від подразнення і лущення, такі маски потрібно робити регулярно, влітку можна зробити паузу.
Ви можете робити домашні нічні маски на шкіру зап’ястя рук і масажними рухами наносити щільний баттер (наприклад, масло Ши), потім на всю ніч надягають бавовняні рукавички. Вранці шкіра рук ополіскується водою (без мила), промокаєтся рушником і зверху наноситься щоденний догляд.
Ну або ви можете вибрати готові варіанти, головне – не забувайте робити такі маски регулярно.

💋ЗАХИСТ ВІД СОНЦЯ

Шкіру рук дуже мало хто захищає від сонця, несправедливо вважаючи, що вона від радіації не страждає. У тому, що це не так ви можете самі переконатися – достатньо поглянути на руки літніх людей, які дуже часто покриті пігментними плямами.
Вивести ці плями з рук досить складно, так що кращий захист від них – регулярна профілактика. На відпустці або просто в періоди активного сонця не забувайте наносити на тильну сторону захист з SPF-фільтром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.