Підписка RSS

Що таке RSS?

RSS-канал – це формат передачі даних, за допомогою якого ви можете отримувати новини прямо на свій комп’ютер, і не витрачати дорогоцінний час в пошуках нової інформації. Адже це набагато зручніше!

Замість того щоб заходити кожен день на сайт, ви зможете отримувати останні новини, статті, аудіофайли, фотографії або відео відразу ж після їх публікації, або ж із заданим Вами інтервалом часу.

Особливо зручно користуватися RSS, коли ви стежите за появою нової інформації відразу на декількох джерелах. Таким чином, ви істотно економите свій час, оскільки збором і доставкою потрібної інформації буде займатися спеціальна програма, а вам залишиться тільки переглядати готову зведення останніх оновлень.

Як цим користуватися?

Для читання RSS-потоків використовуються програми-агрегатори, які «переглядають» Ваші сайти і інформують про всі оновлення на них. Таких програм існує безліч, для різних операційних систем, наприклад: FeedReader, RSSReader, RSS Bandit. Вам просто потрібно встановити одну з них і сформувати свою RSS-стрічку.

Щоб сформувати RSS-стрічку, Вам треба повідомити агрегатору, які RSS-потоки вас цікавлять. Для цього потрібно скопіювати посилання на RSS з сайтів, і додати в передбачене для цього поле в програмі-зібранні.

Відомості про оновлення зазвичай представлені у вигляді стрічки анонсів, що містять посилання на відповідні сторінки. Переглянувши ці анонси, Ви самі будете вирішувати, які з них вам цікаві. Для того щоб прочитати новину, яка вас зацікавила, достатньо просто клікнути на посиланні, і ви перейдете на повну версію матеріалу.

Після того, як ви вибрали спосіб отримання новин та підписалися на відповідні RSS-канали, вам залишається вирішити, яку інформацію ви хочете отримувати в RSS-рідер.

Наприклад, якщо ви хочете отримувати інформацію про останні новинки косметики, вам необхідно просто зайти в дану рубрику і знайти кнопку RSS. Потім скопіювати посилання і вставити в канал вашого RSS-Рідер. Такі браузери як Firefox, Opera і Safari, автоматично перевіряють наявність RSS-каналів на сайті.

От і все! Тепер програма сама завантажить дані з інтернету і відобразить їх у Вашому RSS-рідері!

http://modista.org.ua/feed – Всі статті