Дмитро Шепелєв заявив, що сім’я Фріске дурачила всіх півтора року

Дмитро Шепелєв заявив, що сім'я Фріске дурачила всіх півтора року

Останнім часом з’являється все більше новин про скандальні з’ясуваннях стосунків Дмитра Шепелєва та рідних покійної Жанни Фріске.

Після відходу всіма улюбленої співачки пройшло вже майже півтора року, а її найрідніші люди досі не можуть поділити 3-річного Платона. Днями Дмитро Шепелєв заявив, що рідні Жанни 1,5 року водять всіх за ніс.

Кілька днів тому в російській пресі з’явилися повідомлення про те, що сім’я Фріске знайшла компромат на Дмитра Шепелєва, який може “поховати” його репутацію, якщо він не погодиться на умови суду. Нагадаємо, що суд визначив час побачень з Платоном, але за словами батька Жанни, вони досі не бачили хлопчика. Компромат може залишитися неоприлюдненим, якщо Дмитро Шепелєв погодиться на мирову і дасть Фріске бачитися з Платоном. Але тепер скандал знову отримав продовження.

Днями журналісти порталу Life.ru поспілкувалися з Дмитром Шепелєвим з приводу ситуації, що виникла. І якщо раніше Володимир Борисович звинувачував телеведучого у фінансових махінаціях, то в цей раз Шепелєв заявив, що сім’я Фріске протягом півтора років глядачів і всіх, хто був небайдужий до історії Жанни Фріске, водила за ніс.

Дмитро Шепелєв заявив, що сім'я Фріске дурачила всіх півтора року

Можу сказати, що протягом цих півтора років глядачам і тим, хто спостерігав за цією історією, випала дивна роль – їх вміло водять за ніс. Ніколи не існувало ніяких заборон на відвідування Платона і на спілкування з ним. І, якщо після нашого інтерв’ю мені подзвонять бабуся або дідусь Платона і скажуть, що хочуть з ним побачитися, буду дуже радий. І здивований.

За словами цивільного чоловіка співачки, бабуся і дідусь весь цей час не цікавилися онуком. Багато шанувальників зважаючи на ситуацію навіть не знають, кому вірити. Вони сподіваються, що заради маленького Платона близькі люди покійної Жанни все ж помиряться.

Нагадаємо, що телеведучий Дмитро Шепелєв випустив книгу про Жанну Фріске, яка скоро надійде в продаж. Уривок з книги вже наробив багато шуму, так як викрив рідних Жанни в користі від її хвороби. Відомо, що почав книгу Шепелєв, ще коли Жанна була б жива.

Дмитро Шепелєв заявив, що сім'я Фріске дурачила всіх півтора року

Я дуже давно почав працювати над книгою. Сама ідея прийшла, коли Жанна вже була нездорова, і ми ще тільки намагалися зрозуміти, що з нами відбувається. Досить швидко ми усвідомили, що наш досвід по-своєму унікальний, і ним необхідно поділитися. Ми розуміли головну мету книги: вона повинна була стати корисною для людей, що потрапили в таку ж ситуацію, що зіткнулися з тією ж проблемою – раком. Почав книгу я тоді, коли Жанна хворіла, а закінчив цього літа, через рік після її смерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.