Джонні Депп зіграє скандального творця антивіруса McAfee


Фільм буде називатися “Король джунглів”

Американський актор Джонні Депп зіграє творця антивіруса McAfee Джона Макафі, повідомляє Associated Press.

Джонні Депп зіграє скандальну особистість

Відзначається, що фільм буде називатися “Король джунглів”. Картина буде знята як сумна комедія про ексцентричного винахідника антивірусного ПО.
В Conde Nast Entertainment заявили, що картина заснована на статті з журналу Wired, в якій розповідалося, як Макафі пішов з бізнесу заради ізольованого життя в джунглі Белізу. За сюжетом, репортер повинен написати матеріал про параноїдального Макафі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Шанувальники розкритикували Глюкозу за "силіконові" груди

Нагадаємо, 67-річний Макафі розшукується владою Беліз за підозрою в причетності до вбивства сусіда, американця Грегорі Фолля, якого знайшли мертвим 11 листопада. Незабаром Макафі сховався від слідства, яке планувало допитати його.

Фільм “Король Джунглів” за участі Джонні Деппа розповість про творця антивірусної програми

Підприємець підтверджує, що у них з Фоллем були конфлікти, але категорично заперечує свою роль у вбивстві. За версією Макафі, влада Белізу мстить йому за відмову вкласти близько 2 мільйонів доларів в правлячу партію у вигляді хабарів. Прем’єр-міністр Белізу спростував ці звинувачення і назвав втікача параноїком і божевільного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Це треба бачити: Микита Джигурда збрив свою знамениту бороду

Захист Макафі заблокував спроби влади Гватемали депортувати підприємця в Беліз. Тим не менш белізька поліція має намір допитати. “У нас зі США гарні відносини, і я впевнений, що ми в цьому розберемося”, – зазначив представник поліції Белізу.

Джон Макафі в 1980-х заснував компанію McAfee, яка випускає антивірусні програми. В середині 1990-х років він продав бізнес і переїхав жити в Беліз.
Пізніше стало відомо, що Гватемала вислала творця антивіруса McAfee в США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.