Кінець епохи: Андрій Данилко заявив про закінчення кар’єри Вєрки Сердючки


Український музикант Андрій Данилко ошелешив шанувальників його вигаданого персонажа Вєрки Сердючки новиною про те, що епатажна провідниця завершує свою творчу кар’єру.

Епоха Вєрки Сердючки закінчилась

Зовсім недавно неповторна Вєрка Сердючка, яка не давала сольні концерти вже більше чотирьох років поспіль, ощасливила українську публіку своєю яскравою появою на Євробаченні-2017. Здавалося б, обнадієний народ, спраглий знову відриватися під запальні хіти колоритної артистки, може тільки радіти її поверненню!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вєрка Сердючка ПІДКОРЮЄ ГОЛЛІВУД

Але, поспішаємо засмутити всіх, хто щиро сподівався на те, що Вєрка Сердючка припинила творчу паузу. Як розповів Андрій Данилко в інтерв’ю програмі Зірковий шлях, останній виступ відбувся виключно завдяки численним проханням українців.

Вєрка Сердючка організовує прощальний тур

Ми не хотіли брати участь ні в одному заході, скажу чесно. Але до нас підходять люди посеред вулиці зі словами: “Будь ласка, поверніться…нудно, політика. Люди хочуть свята.”

Однак, замість того, щоб сумувати, шанувальники Вєрки Сердючки отримають унікальну можливість особисто попрощатися з Вєркою Сердючкою в її останньому концертному турі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Дружба чи роман: репер 50 Сent захоплюється красою Вікторії Боні в соцмережах

Я вирішила зробити світовий прощальний тур. Робити його ми будемо з участю групи Mountain Breeze. У фіналі концерту цього прощального туру я зніму свою зірку і скажу: “Друзі, спасибі за цей час, ми закінчуємо свою роботу.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.