Віртуальний салон краси on-line

Представляємо вашій увазі безкоштовний віртуальний салон краси, який допоможе вам на власні очі побачити, як ви будете виглядати з тією чи іншою зачіскою і з різними відтінками волосся. Застосувавши всілякі варіанти, ви миттєво зрозумієте, чи варто дотримуватися обраного іміджу в своєму реальному житті.

Завдяки “віртуального стиліста” набагато простіше підібрати зачіску і стрижку онлайн, ніж приміряти перуки або на свій страх і ризик відразу експериментувати з образом в салоні. Найчастіше згенерований образ так подобається жінкам і дівчатам, що вони відразу втілюють його в життя, нітрохи не страждаючи сумнівами.

Ви зможете легко змінити колір волосся також приміряти віртуальні зачіски та миттєво оцінити отриманий результат. Все надзвичайно просто. Завантажте з комп’ютера чи гаджета своє фото, можна вибрати як альтернативу одну з моделей і сміло експериментуйте.
Сподіваємося, що за допомогою нашого онлайн віртуального салону краси, ви підберете собі образ, який захочеться негайно втілити в життя.

Інструкція:

1. Для того щоб підібрати зачіску, в модулі підбору зачісок слід розмістити свою фотографію (якщо з якоїсь причини ви не можете завантажити своє фото, то просто натисніть по одній з вподобаних вам моделей)

2. Потім виберіть зачіску. У випадаючому списку є розділи: короткі жіночі зачіски, середні, довгі, зачіски зірок і голлівудських знаменитостей. Також представлені різні типи чоловічих стрижок.

3. У зачісці яка вам сподобалась підженіть розмір, розташування та колір так, щоб вас все задовольняло, і збережіть отриманий результат собі на комп’ютер. Підсумкове фото можна роздрукувати або відправити e-mail.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.