3 ПОМИЛКИ ПРИ СХУДНЕННІ


 

🔥 ПРОПУСК СНІДАНКУ, ОБІДУ АБО ВЕЧЕРІ

Ви вважаєте, що відмовившись від вечері, виграєте, адже в організм надходить менше калорій. Насправді ви порушуєте обмін речовин, в першу чергу – гормональний фон. Апетит, як відомо, регулюється гормонами. Коли ви відмовляєтеся від їжі, в організмі падає гормон лептин, відповідальний за відчуття насичення. Голод стає просто «диким» – ось чому багато дієт закінчуються зривом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гречано-кефірна дієта: готуємось до новорічних свят

🔥 ПОВНА ВІДМОВА ВІД ЖИРІВ

«Я худну», – говорите ви собі і набираєте знежирені йогурти, сир і т. п. Тут відразу два жирних мінуси, про які майже ніхто не здогадується. По-перше, в знежирені продукти часто кладуть багато цукру, щоб поліпшити їх смак. По-друге, жири потрібні не просто як джерело калорій, без них неможливе засвоєння ряду життєво важливих вітамінів. Краще просто переходите на здорові жири – вони містяться в рибі, овочах і фруктах, рослинних оліях, горіхах, насінні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  7 продуктів для краси

🔥 ВИ НЕ СТЕЖИТЕ ЗА ПРИХОВАНИМ ЦУКРОМ В ПРОДУКТАХ

Мало відмовитися від солодощів, булочок та шоколадних батончиків. У багатьох готових продуктах міститься кілька денних норм цукру, а ми навіть не звертаємо на це увагу. Наприклад, прихований цукор у великій кількості міститься у фруктових соках, які ви часто купуєте в якості здорового і корисного напою. Цукор є навіть у хлібі – його туди кладуть для поліпшення смаку. Ось чому, незважаючи на наполегливі зусилля, багатьом так і не вдається позбутися від зайвої ваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.