ПОРАДИ ПРО ТЕ, ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД РУТИНИ


У цій статті Ви знайдете поради про те, як урізноманітнити свій звичний день.

⭐ 1. Що стало причиною рутинності?

Перш за все Вам варто зрозуміти, що саме стало причиною рутинності життя. Найважливіша річ, яку Ви можете зробити, щоб вийти з колії, полягає в тому, щоб сісти і подумати про причини одноманітності. Насправді це не дуже складно. Кожен з нас знає, що наводить нудьгу. Таким чином, користуючись логікою, можна визначити безпосередні причини. Це важливий момент для початку змін у своєму житті. При необхідності, виписуйте всі причини в список, щоб чітко їх сформулювати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  З'явився додаток, який розповість, чи підходите ви один одному

⭐ 2. Розберіться в ситуації.

З причинами визначилися? Далі складаємо список речей, які вам подобаються, і які дратують в поточній ситуації. Це також дуже легко — тільки Ви і листок паперу. Якщо Ви не задоволені своєю поточною ситуацією, і нудьга руйнує Вашу душу, такий список просто необхідний. Безумовно буде щось, що Вам подобається в поточному житті — записуйте це. Але напевно набагато більшим буде список того, що варто змінити.

⭐ 3. Рушайте в подорож.

Подорож походить на кнопку перезавантаження в житті. Якщо після того, як Ви повертаєтеся з відпустки, Ви все ще відчуваєте себе розчарованим, той стан речей, можливо, більш серйозний, ніж Ви спочатку думали, і Ви повинні приділити ситуації більше уваги. Якщо Ви не можете дозволити собі поїхати у відпустку, то Ви повинні просто вибратися назовні, вдихнути трохи свіжого повітря. Це допоможе Вам розглянути речі в істинному світлі.

⭐ 4. Спілкуйтеся з друзями та родиною.

Знайдіть когось, щоб поговорити про Ваші почуття і переживання. Навіть якщо вони не розділяють Ваші почуття, хтось повинен послухати Вас і дати чесну думку про Вашу ситуацію. Можливо, це вплине на Вас і допоможе змінити своє життя і позбутися від рутини. Плекайте своїх друзів і сім’ю, вони можуть дати відмінну пораду!

⭐ 5. Ставте нові цілі.

Час від часу ми повинні повторно осмислювати наші цілі, щоб не потрапити в рутинну колію. Ви повинні ставити перед собою нові цілі. Навіть якщо у Вас немає надто великої кількості прагнень, всього однієї мети достатньо, щоб зрушити з місця. Дослідіть цю мету, встановіть інші міні-цілі, які допоможуть Вам досягти своєї великої мети, почніть діяти. Це — найкращий спосіб вибратися з рутини.

⭐ 6. Почуття дискомфорту.

Відчувати себе некомфортно іноді може бути дуже корисно. Якщо Ви почуваєте себе комфортно, це може бути одним з ознак рутини, коли все знаходиться в установленому порядку. Таким чином, відмінний спосіб вийти з колії полягає в тому, щоб відчути дискомфорт, робити речі, які знаходяться поза Вашою зони комфорту. Ви здивуєтеся, наскільки при цьому може змінитися Ваше життя, з якої зникне рутина.

⭐ 7. Змінюйтеся.

Примусьте себе внести зміни у своє життя, навіть якщо не відчуваєте в цьому особливої потреби. Якщо життя стало нудним,  чому б не внести в нього зміни, зрадивши себе? Зміни майже завжди допомагають позбутися від рутини.

⭐ 8. Фокусуйтеся на різному.

Бути зосередженим на чомусь, коли Вам нудно — не легко, але Ви можете змінити свій центр фокусування, і речі почнуть ставати на своє місце. Скажімо, Ви відчуваєте, що рутина долає Вас на роботі. Ви могли б зосередитися на іншій задачі, або попросити, щоб Ваш бос дав Вам інше завдання. Зосередження на чомусь ще допоможе стимулювати Ваш мозок. Аналогічно слід вчинити і з думками — якщо атакує нав’язлива думка, думайте про щось іншому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Вербові гілочки на Вербну неділю: скільки повинно бути і як їх прикрасити

⭐ 9. Вчити щось нове.

Це може бути вивчення нової мови, або нового вміння. Вивчення чогось нового виразно витягне Вас з колії. Щоб вивчити нові речі, зовсім не потрібно багато грошей. Ви можете знайти якісь курси онлайн, або попросити друзів навчити Вас чогось, що вони знають. Ви просто повинні бути відкриті для нових речей.

⭐ 10. Надихайтеся.

Найкращий спосіб вийти з колії полягає в тому, щоб надихати себе. Прочитайте книги, статті, блоги, присвячені людям, які чогось добилися в житті. Натхнення прибуває в багатьох формах і поки воно не прибуде до Вас, Ви не зможете позбутися від рутини, незалежно від того, як сильно намагаєтеся. Крім того, люди завжди мають потребу в прикладах, щоб просунутися вперед.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.